Filmy prezentacyjne

05:51STOLCAD PROFESSIONAL
Stolcad® Professional wykorzystuje innowacyjne rozwiązania logistyczne i projektowe. Umożliwia kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem produkującym stolarkę otworową. Jak w pełni wykorzystać jego potencjał? Odpowiedź znajduje się w filmie.
04:12ROZWIĄZANIA HANDLOWE
Rozwiązania handlowe firmy Sadowski Software dostosowane są do potrzeb zarówno producenta, jak i pośrednika sprzedaży. Film pomoże Państwu dopasować produkty do potrzeb przedsiębiorstwa oraz pokaże, jak z ich pomocą podnieść wyniki sprzedaży.
03:35NOWOCZESNA EKO-PRODUKCJA
Przedstawione w filmie rozwiązania umożliwiają koordynację produkcji, czyniąc ją jeszcze bardziej oszczędną i ekologiczną. Oprogramowanie wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki którym z łatwością wdrożą Państwo produkcję bezpapierową.
03:15PLANOWANIE PRODUKCJI
Aby zapewnić produkcji optymalny przebieg, należy ją przedtem odpowiednio zaplanować. Z filmu dowiedzą się Państwo, w jaki sposób wykorzystać Stolcad® Professional do zaplanowania produkcji tak, aby czas realizacji zleceń był jak najkrótszy.
03:33STEROWANIE MASZYNAMI
Oprogramowanie firmy Sadowski Software umożliwia kompleksowe wysterowanie wszystkich typów maszyn do obróbki stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej – w tym nawet najnowszych modeli na rynku.